Корзина:
Корзина пуста
Главная > Публикации > Одяг, в якому ми спимо, може багато про нас розповісти

Одяг, в якому ми спимо, може багато про нас розповісти

8 августа 2012 г. 13:11

 

Жінки.

Щільна піжама з фланелі.

Дуже добра людина, з м'яким і податливим характером, який завжди готовий допомогти іншим. Любить компанії, вечірки і подорожі.

Довга ночнушка.

Дуже романтична особа, сильно піддається враженням, чутлива. Її дуже цікавить, що про неї думають інші люди, і вона завжди намагається добре виглядати.

Напівпрозора недовга нічна сорочка з мереживами.

Ця жінка обожнює компліменти, любить ласку і ніжність. Втілення жіночності. Часта гостя на шикарних прийомах і вечірках. Вона ніколи не упустить можливість показати свою красу для того, щоб чоловіки захоплювалися нею.

Дитяча піжама.

Домувальниця, любить затишок. Уникає непостійності. Вона впевнена, що чоловік - її справжній захисник, і цінує це. Дуже надійна людина, вона ніколи не підведе в роботі і в сімейному житті.

Сорочка з бавовняної матерії.

Відкрита людина, з усіма може знайти спільну мову, доброзичлива. Все заслужено відносяться до неї з повагою. І вона постійно доводить, що дійсно цього поваги гідна.

Спить без одягу.

Дуже непередбачувана дама, впевнена в собі і незалежна. Не зупиняється перед перешкодами на життєвому шляху. Вона звикла довіряти людям, але не прощає лицемірства і нещирість. Не спілкується з інтриганка і сама не плете інтриг. Так само не любить кокетувати.

Чоловіки.

У плавках.

Любить, щоб його оточував порядок. Добре ставиться до близьких людей, любить піклуватися про інших. Завжди пам'ятає дати важливих свят.

У піжамі.

Однолюб. Практичний і працьовитий. Цілеспрямована людина. Займається спортом, любить нові враження та подорожі.

У штанах від піжами.

Людина, що знає собі ціну. Не стежить за модою. Не кидає почате одного разу справу. Любить сталість. У деякому роді консервативний.

У кофті від піжами.

Думка оточуючих про нього його не сильно турбує. Багато часу проводить вдома. Добрий і не заздрісна людина. До праці підходить з великим ентузіазмом.

Спить без одягу.

Ця людина має дуже розвинену уяву, досить творча людина. Його внутрішній світ дуже багатий і різноманітний. Він завжди домагається поставлених перед собою цілей завдяки впевненості в собі. На роботі користується славою ентузіаста, людини, швидко приймає рішення, швидко розбирається в суті проблеми.